Na schůzce či při potápění, hodinky TISSOT SEASTAR 1000 jsou stylové za všech okolností

12.11.2019

S různými barevnými variantami a švýcarskou přesností představují hodinky TISSOT SEASTAR 1000 QUARTZ vhodný doplněk jak pro sportovce, tak elegány

Přestože jsou součástí kolekce TISSOT SEASTAR 1000 i automatické hodinky, právě jejich quartzová edice se pyšní množstvím barevných variant vhodných pro každou příležitost. Obsahuje jak ocelové modely, tak hodinky s PVC úpravou. Součástí řady jsou také řemínky dvojího typu, a to ocelové a kaučukové.

S průměrem pouzdra až 45,5mm působí hodinky TISSOT SEASTAR 1000 QUARTZ silným až mohutným dojmem, který svým nositelům dodá na okouzlujícím šarmu. Proto jsou ideálním doplňkem jak pro aktivního sportovce, tak pro muže, kteří rádi nosí elegantnější outfit.

Díky zabudovanému chronografu má právě funkcemi nabitý model SEASTAR 1000 QUARTZ s kaučukovým řemínkem spíše sportovním charakter. Na své si přijdou také milovníci vodních aktivit, včetně nadšenců do potápění. Hodinky jsou totiž voděodolné do hloubky až 300 metrů. Naopak při pracovních schůzkách či jiných formálních akcích váš outfit nejlépe doplní elegantní celoocelový model s ocelovým pouzdrem i řemínkem.  Safírové sklíčko je dnes již samozřejmostí, a proto nechybí ani ve všech variantách těchto hodinek. Oproti jiným modelům však má o jednu antireflexní povrchovou vrstvu Safira - NON REFLECTING navíc.

O naprosto přesný a spolehlivý pohon hodinek se stará švýcarský quartzový strojek ETA G10.212 Powerdrive. Ať již plánujete udělat dojem na možné obchodní partnery, nebo míříte na dovolenou u moře, díky hodinkám TISSOT SEASTAR 1000 budete na místě vždycky včas.

Nejnovější články

HUANG Xiaoming

HUANG Xiaoming

Huang Xiaoming je čínský herec, zpěvák a model... ...

17.01.2020

Číst více
LIU YIFEI

LIU YIFEI

Liu Yifei je slavná čínská herečka a zpěvačka, která studovala na Pekingské filmové akademii... ...

07.11.2019

Číst více