Přichází univerzální Gentleman

21.10.2019

Nové Tissot Gentleman jsou víceúčelové hodinky, elegantní za každých okolností. Jsou vhodné k formálním událostem a k obleku, ale stejně se hodí i k volnočasovým aktivitám během víkendu. Jako součást života moderního aktivního muže se Tissot Gentleman stávají dokonalým společníkem pro každý den, každou příležitost a každý styl.

Hodinky jsou inspirovány modelem z šedesátých let. Podobnost čerpají hlavně z číselníku původních hodinek, které byly vyrobeny právě v těchto letech. Dnes se toto v módě i hodinářství velmi oblíbené období vrací a zpětně ovlivňuje podobu dnešních hodinek.

Tissot Gentleman jsou návratem tradičních hodinek 60. let v moderním hávu. Pokud hledáte elegantní a univerzální hodinky, které můžete nosit k různým příležitostem, určitě se podívejte na novinkovou podzimní kolekci TISSOT GENTLEMAN.

Více informací o hodinkách TISSOT GENTLEMAN: https://www.tissot-hodinky.cz/kolekce/seznam/82526/t-classic/tissot-gentleman.html

Nejnovější články

HUANG Xiaoming

HUANG Xiaoming

Huang Xiaoming je čínský herec, zpěvák a model... ...

17.01.2020

Číst více
Na schůzce či při potápění, hodinky TISSOT SEASTAR 1000 jsou stylové za všech okolností

Na schůzce či při potápění, hodinky TISSOT SEASTAR 1000 jsou stylové za všech okolností

S různými barevnými variantami a švýcarskou přesností představují hodinky TISSOT SEASTAR 1000 QUARTZ vhodný doplněk jak pro sportovce, tak elegány ...

12.11.2019

Číst více