Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím

Přichází univerzální Gentleman

21. 10. 2019

Nové Tissot Gentleman jsou víceúčelové hodinky, elegantní za každých okolností. Jsou vhodné k formálním událostem a k obleku, ale stejně se hodí i k volnočasovým aktivitám během víkendu. Jako součást života moderního aktivního muže se Tissot Gentleman stávají dokonalým společníkem pro každý den, každou příležitost a každý styl.

Hodinky jsou inspirovány modelem z šedesátých let. Podobnost čerpají hlavně z číselníku původních hodinek, které byly vyrobeny právě v těchto letech. Dnes se toto v módě i hodinářství velmi oblíbené období vrací a zpětně ovlivňuje podobu dnešních hodinek.

Tissot Gentleman jsou návratem tradičních hodinek 60. let v moderním hávu. Pokud hledáte elegantní a univerzální hodinky, které můžete nosit k různým příležitostem, určitě se podívejte na novinkovou podzimní kolekci TISSOT GENTLEMAN.

Více informací o hodinkách TISSOT GENTLEMAN: https://www.tissot-hodinky.cz/kolekce/seznam/82526/t-classic/tissot-gentleman.html

Nejnovější články

HUANG Xiaoming

HUANG Xiaoming

Huang Xiaoming je čínský herec, zpěvák a model... ...

17. 1. 2020

Číst více
THOMAS LÜTHI

THOMAS LÜTHI

Když švýcarská hodinářská značka Tissot chce podpořit domácí talent, vytáhne všechny trumfy... ...

13. 1. 2020

Číst více