Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím

TISSOT a cyklistika ...

30. 9. 2019

Dvě kola, řídítka a milion možností. Cyklistika  získává na popularitě  a má tak více nadšenců, což znamená, že se i samotná města včetně cyklostezek mění. Úžasně jednoduché a zcela univerzální kolo odráží způsob, jakým Tissot přistupuje ke světu, lidstvu a městskému životu. Tissot podporuje tohoto ducha svobody, zelenou formy dopravy a  také hlavně s cyklistikou spojený životní styl. Jako tradiční inovátor je Tissot schopen rozpoznávat revoluce. Ačkoli cyklistická revoluce není velkolepá, má hlubokého ducha.

 

Svoboda

Retro, BMX nebo horské... Skládací, elektrické, celo-odpružené  či polo-odpružené...  z hliníku, oceli nebo uhlíku... Město, cesta nebo stezka. Cyklistika se v dnešní době těší velké popularitě, kterou nezažila od třicátých let, kdy se stala přístupnou pro všechny.  Kolo se stalo nejen prostředkem k pohybu, ale také nástrojem pro volný čas, pro podporu zdraví a sportu. Kolo se stalo přístupným pro všechny kultury, věky i sociální třídy. Se vzrůstajícím ekologickým a městským zájmem o životní prostředí  ztělesňuje  hodnoty svobody ztracené automobilem. Zavede vás všude, plynule, bez jakýchkoli omezení.

Výkon

Kromě toho, že TISSOT podporuje světové šampionáty a závody v cyklistice (Mezinárodní cyklistické unie, Tour de France, oficiální časoměřič mistrovství světa v cyklistice na cestách, drahách, horských kolech a BMX), je Tissot partnerem tohoto sportu již více než 50 let. Tento sport je mimořádně  populární a spojuje miliony fanoušků po celém světě. Stal se dokonce prestižním sportem, přitažlivým  i pro dámské publikum. Vynikající forma kardio tréninku, vytrvalosti  a výkonu  je pro Tissot úžasnou inspirací pro výrobu nových kvalitních modelů hodinek.

UniverzálnostTissot vždy dodržoval tuto univerzální vizi, kterou vytrvale uplatňuje ve své hodinářské výrobě od roku 1853. Značka nabízí veřejnosti velmi rozmanitý výběr hodinek, vždy za správnou cenu a na základě příkladné švýcarské kvality. Ať už jde o mechanické nebo quartzové hodinky,  hodinky pro muže i pro ženy, ve sportovním, ležérním či formálním stylu, odbornost značky TISSOT, která se vrací 166 let, přirozeně podporuje milovníky dvou kol.

Nejnovější články

TISSOT začal odpočítávání!

TISSOT začal odpočítávání!

TISSOT jako oficiální časoměřič Mistrovství světa v ledním hokeji 2020 IIHF, začal odpočítávání do začátku soutěže! ...

15. 10. 2019

Číst více
Srdečně GRATULUJEME 8-mi násobnému mistrovi!

Srdečně GRATULUJEME 8-mi násobnému mistrovi!

Marc Márquez se stal 8-mi násobným mistrem světa! ...

8. 10. 2019

Číst více