TISSOT a cyklistika ...

30.09.2019

Dvě kola, řídítka a milion možností. Cyklistika získává na popularitě a má stále více nadšenců, což znamená, že se i samotná města včetně cyklostezek mění. Úžasně jednoduché a zcela univerzální kolo odráží způsob, jakým Tissot přistupuje ke světu, lidstvu a městskému životu. Tissot podporuje tohoto ducha svobody, zelenou formu dopravy a také hlavně s cyklistikou spojený životní styl. Jako tradiční inovátor je Tissot schopen rozpoznávat revoluce. Ačkoli cyklistická revoluce není velkolepá, má hlubokého ducha.

 

Svoboda

Retro, BMX nebo horské… Skládací, elektrické, celo-odpružené či polo-odpružené... Z hliníku, oceli nebo uhlíku… Město, cesta nebo stezka. Cyklistika se v dnešní době těší velké popularitě, kterou nezažila od třicátých let, kdy se stala přístupnou pro všechny. Kolo se stalo nejen prostředkem k pohybu, ale také nástrojem pro trávení volného času, pro podporu zdraví a sportovní vyžití. Kolo se stalo přístupným pro lidi každého věku, všech kultur, i sociálních tříd. Se vzrůstajícím zájmem o životní prostředí ztělesňuje cyklistika hodnoty svobody, které jsme ztratili díky automobilismu. Zavede vás všude, plynule a bez jakýchkoli omezení.

Výkon

Kromě toho, že TISSOT podporuje světové šampionáty a závody v cyklistice (Mezinárodní cyklistická unie, Tour de France, oficiální časoměřič mistrovství světa v cyklistice na cestách, drahách, horských kolech a BMX), je Tissot partnerem tohoto sportu již více než 50 let. Tento sport je mimořádně populární a spojuje miliony fanoušků po celém světě. Stal se dokonce prestižním sportem, přitažlivým i pro dámské publikum. Vynikající spojení kardio tréninku, vytrvalosti a výkonu je pro Tissot úžasnou inspirací pro výrobu nových, kvalitních modelů hodinek.

 

Univerzálnost


Tissot vždy dodržoval tuto univerzální vizi, kterou vytrvale uplatňuje ve své hodinářské výrobě již od roku 1853. Značka TISSOT nabízí veřejnosti velmi rozmanitý výběr hodinek, vyrobených s příkladnou švýcarskou kvalitou, vždy za správnou cenu. Ať už jde o mechanické nebo quartzové hodinky, hodinky pro muže nebo pro ženy, ve sportovním, ležérním či formálním stylu, kvalita značky TISSOT, která je zde s námi již 166 let, přirozeně podporuje milovníky sportu na dvou kolech.

 

Nejnovější články

HUANG Xiaoming

HUANG Xiaoming

Huang Xiaoming je čínský herec, zpěvák a model... ...

17.01.2020

Číst více
Na schůzce či při potápění, hodinky TISSOT SEASTAR 1000 jsou stylové za všech okolností

Na schůzce či při potápění, hodinky TISSOT SEASTAR 1000 jsou stylové za všech okolností

S různými barevnými variantami a švýcarskou přesností představují hodinky TISSOT SEASTAR 1000 QUARTZ vhodný doplněk jak pro sportovce, tak elegány ...

12.11.2019

Číst více