Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím

TISSOT začal odpočítávání!

15. 10. 2019

TISSOT jako oficiální časoměřič Mistrovství světa v ledním hokeji 2020 IIHF, začal odpočítávání do začátku soutěže!

10. září 2019 na letišti v Zürichu začal Tissot oficiálně odpočítávat dny do začátku Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF, které se uskuteční v Zürichu a Lausanne v roce 2020.

François Thiébaud, prezident společnosti Tissot, odhalil 241denní odpočítávání až do otevření prvního zápasu Mistrovství světa v ledním hokeji, které se uskuteční 8. května 2020.

Tissot je již 20 let oficiálním časoměřičem Mezinárodní hokejové federace (IIHF).

François Thiébaud, prezident společnosti Tissot, opakuje závazek hodinářské značky: "Skutečnost, že se příští rok ve Švýcarsku koná mistrovství světa IIHF, pro nás představuje příležitost propagovat naši historii prostřednictvím tohoto úžasného partnerství. Být oficiálním časoměřičem této soutěže nám opět nabízí příležitost zdůraznit dynamický charakter značky a naše hodnoty přesnosti a výkonnosti."

Nejnovější články

Na schůzce či při potápění, hodinky TISSOT SEASTAR 1000 jsou stylové za všech okolností

Na schůzce či při potápění, hodinky TISSOT SEASTAR 1000 jsou stylové za všech okolností

S různými barevnými variantami a švýcarskou přesností představují hodinky TISSOT SEASTAR 1000 QUARTZ vhodný doplněk jak pro sportovce, tak elegány ...

12. 11. 2019

Číst více
LIU YIFEI

LIU YIFEI

Liu Yifei je slavná čínská herečka a zpěvačka, která studovala na Pekingské filmové akademii... ...

7. 11. 2019

Číst více